EEUFC1J181
MFR.Part #
EEUFC1J181
JLCPCB Part #
C178677
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 147mΩ@100kHz 180uF 20mm 3000hrs@105℃ 5mm 63V 885mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS