ERJ-U3RD1180V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1180V
JLCPCB Part #
C4146623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS