ERJ-3RQF1R6V
MFR.Part #
ERJ-3RQF1R6V
JLCPCB Part #
C20023435
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS