ECHU1C222JX5
MFR.Part #
ECHU1C222JX5
JLCPCB Part #
C569786
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 11V、16V 2.2nF Metallized PPS ±5% 0603 Film Capacitors ROHS