ERJ-12NF5113U
MFR.Part #
ERJ-12NF5113U
JLCPCB Part #
C20019269
Description
-55℃~+155℃ 511kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS