ECE-V1CA221XP
MFR.Part #
ECE-V1CA221XP
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD