ERJ-U08F4323V
MFR.Part #
ERJ-U08F4323V
JLCPCB Part #
C1859831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS