ECE-T2WP102FA
MFR.Part #
ECE-T2WP102FA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 216mΩ@120Hz 22.5mm 3000hrs@85℃ 40mm 450V 5.894A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS