ECE-T2VP102FA
MFR.Part #
ECE-T2VP102FA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 22.5mm 249mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 40mm 5.32A@10kHz 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS