LPW682M1CO25V-W
MFR.Part #
LPW682M1CO25V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 122mΩ@120Hz 16V 2.717A@100kHz 25mm 25mm 6800uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS