ECE-T2AP682EA
MFR.Part #
ECE-T2AP682EA
Description
-40℃~+85℃ 100V 22.5mm 3000hrs@85℃ 35mm 49mΩ@120Hz 50mm 6800uF 7.59A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS