20SEPF120M
MFR.Part #
20SEPF120M
JLCPCB Part #
C3274306
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 160mA@120Hz 2.5mm 20V 25mΩ 5000hrs@105℃ 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS