ECE-A1VKA4R7B
MFR.Part #
ECE-A1VKA4R7B
JLCPCB Part #
C5114194
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 35V 37.4mA@10kHz 4.7uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS