ECE-A1HKA220B
MFR.Part #
ECE-A1HKA220B
JLCPCB Part #
C1668866
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22uF 50V 5mm 6.3mm 60mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS