ERJ-HP6F4990V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4990V
JLCPCB Part #
C5735665
Description
-55℃~+175℃ 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS