ERJ-12NF2400U
MFR.Part #
ERJ-12NF2400U
JLCPCB Part #
C20018559
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS