ECA-2WM3R3B
MFR.Part #
ECA-2WM3R3B
JLCPCB Part #
C1594276
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 102mA@10kHz 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 450V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS