ECA-2VM220
MFR.Part #
ECA-2VM220
JLCPCB Part #
C5114130
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 195mA@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 22uF 350V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS