ERJ-H2RD6980X
MFR.Part #
ERJ-H2RD6980X
JLCPCB Part #
C7184190
Description
-55℃~+175℃ 100mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS