ECA-2VHG470
MFR.Part #
ECA-2VHG470
JLCPCB Part #
C1597891
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 345mA@100kHz 350V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS