EGXE251ELL470ML25S
MFR.Part #
EGXE251ELL470ML25S
JLCPCB Part #
C1599748
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 225mA@120Hz 250V 25mm 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS