ERJ-1GJF7152C
MFR.Part #
ERJ-1GJF7152C
JLCPCB Part #
C20021790
Description
-55℃~+125℃ 50mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS