ERJ-S03J430V
MFR.Part #
ERJ-S03J430V
JLCPCB Part #
C4319379
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS