EZP-E50107MTA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-E50107MTA
JLCPCB Part #
C3781672
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 500V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS