ECA-2VHG010I
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-2VHG010I
JLCPCB Part #
C5114127
Package
Plugin,D6.3xL12.2mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.2mm 18mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 350V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS