HE1AN-P-DC12V-H18
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
HE1AN-P-DC12V-H18
JLCPCB Part #
C5355534
Package
Plugin
Description
-50℃~+55℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 30ms 35A 48V@DC、490V@AC AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS