ECA-2CHG2R2I
MFR.Part #
ECA-2CHG2R2I
JLCPCB Part #
C5114102
Description
-25℃~+105℃ 11.2mm 160V 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 25mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS