ERJ-1TNF3092U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3092U
JLCPCB Part #
C4176148
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS