ECA-2CHG2R2
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-2CHG2R2
JLCPCB Part #
C1581470
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-25℃~+105℃ 11.2mm 160V 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 37.5mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS