ERJ-1TNF1333U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1333U
JLCPCB Part #
C4232404
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS