ECA2AM470B
MFR.Part #
ECA2AM470B
JLCPCB Part #
C242099
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11.5mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS