ECA-2AHG331B
MFR.Part #
ECA-2AHG331B
JLCPCB Part #
C1598676
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 540mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS