ECA1VM331
MFR.Part #
ECA1VM331
JLCPCB Part #
C178404
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 330uF 35V 440mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS