ERJ-P03D4641V
MFR.Part #
ERJ-P03D4641V
JLCPCB Part #
C4178254
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS