ERJ2GEJ1R2X
MFR.Part #
ERJ2GEJ1R2X
JLCPCB Part #
C412892
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS