ECA-1VEN101
MFR.Part #
ECA-1VEN101
JLCPCB Part #
C5114081
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 17mm 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS