ERJ-1GEF2053C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2053C
JLCPCB Part #
C19348131
Description
-55℃~+125℃ 205kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS