ERA-3VEB1602V
MFR.Part #
ERA-3VEB1602V
JLCPCB Part #
C1861810
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS