ERJ-U1TF4643U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4643U
JLCPCB Part #
C1861993
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS