ERA-8AEB6340V
MFR.Part #
ERA-8AEB6340V
JLCPCB Part #
C4050393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS