EEEFK1V100R
MFR.Part #
EEEFK1V100R
JLCPCB Part #
C336198
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 10uF 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 35V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS