ERJ-1GJF6801C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6801C
JLCPCB Part #
C20021774
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS