ERA-3AEB69R8V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AEB69R8V
JLCPCB Part #
C4085315
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS