ECA-1AM221
MFR.Part #
ECA-1AM221
JLCPCB Part #
C5114027
Package
Plugin,D6.3xL12.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.2mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 425mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS