ERJ-U06D4303V
MFR.Part #
ERJ-U06D4303V
JLCPCB Part #
C3955986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS