CB1-T-P-24V
MFR.Part #
CB1-T-P-24V
JLCPCB Part #
C6143622
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 15ms 15ms 20A 24V 28V@DC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) Plugin Automotive Relays ROHS