G8ND-2S-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G8ND-2S-DC12
JLCPCB Part #
C7197477
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 12V 16V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30A AgSnO2 插件 Automotive Relays ROHS