ERJ-S14F7323U
MFR.Part #
ERJ-S14F7323U
JLCPCB Part #
C2140112
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS