ARS36Y24
MFR.Part #
ARS36Y24
Description
-40℃~+70℃ 10ms 24V 30V@DC 500mA 6ms Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Magnetic Latching Relays ROHS