APT1211WAY
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
APT1211WAY
JLCPCB Part #
C7216440
Package
DIP-4
Description
-40℃~+100℃ 1 1.21V 500V/us 50mA 5kV 600V TRIAC Yes DIP-4 Triac, SCR Output Optoisolators ROHS